Окей, сила. Зазвичай йдеться про фізичну силу та її похідні. …ну там танчіки, або просто рушниця… або навіть просто кулаком по столу гепнути - це ж сила. Вважається що сила може примусити інших людей робити речі яких вони не хочуть робити. Наприклад якщо у Вас є сила, то оточуючі повинні виконувати всі Ваші бажання.:-) Начебто…:-)… За однієї умови - вони визнають силу, або бояться. Інакше кажучи, Ваша сила працює на Вас, тільки коли оточуючі наприклад налякані. А якщо ні? Возьмемо умовну ситуацію коли Ви з танчиками, а той кого Ви хочете налякати, чомусь не лякається. Що робити? А нічого, тому що коли страху нема, це вже не працює - сила втрачає сенс. Будь-який. …так було завжди, але тільки зараз ми отримали свій власний приклад, підтверджуючий цей тезіс. Був останній майдан, який довів - той хто має зброю і нею погрожує, у випадку відсутності страху з боку опонента, не може зробити нічого. Ця людина порапляє у ситуацію "або стріляти, або домовлятися". …але ж домовлятися він не збирався, а хотів як раз лякати… Результат - він втрачає вплив на розвиток подій. (…це дуже окрема і довга історія що, і як, може бути далі… може про це колись потім) Зараз головне - сила (або зброя) не гарантує повного контролю, і не дає ніякої "безумовної" влади над оточуючими. Сила (зброя) дає носію тільки відчуття що він щось може. Але відчуття і реальність - це ж різні речі… Якщо Ви маєте силу - краще за все ніколи її не використовувати. Інакше або Ви миттево потрапляєте в попередню ситуацію і власним прикладом доводите нездатність щось вирішувати. Або значно гірше - Вам доведеться почути "достав зброю - стріляй. не можеш в мене - стріляй в себе".
Чи пов'язана сила з грошами? Звичайно ні, тому що це абсолютно різні площини людської діяльності; сила - примус, грабунок, гроші - домовленості. Тобто можно один раз пограбувати банк, наприклад. …частіше за все, це буде один єдиний раз…:-) (звичайно якщо банк справжній, і не існує лише три хвилини, як всі вітчизняні ). При другій спробі ви потраплиєте на "проти лому нема прийому…якщо нема іншого лому". А щоб продовжувати гратися вже за такими правилами, треба бути людиною зовсім іншого складу. Такі люди іноді дійсно трапляються, але дуже і дуже рідко. Ви не така людина - інакше б не читали все це тут зараз… ---------------------------------------------
Тепер про гроші. Гроші, насамперед, це зручно. Цей інтрумент людських відносин виник дуже давно, і поки що нічого краще не вигадали. Більшість тут, "традиційно" вважає що гроші це зло, і не хоче думати звідки вони беруться, і чому "так склалося". У всякому випадку, гроші поки що єдиний інструмент, який дозволяє ефективно домовлятися, а не знищувати один одного, заради шматка м'ясана, приклад.
Але от цікаве питання - чи дають гроші владу? Чи дійсно за гроші можно купити "все-все-все"? :-) Звичайно я не збираюсь нікому нічого доводити. Просто візьміть, і спробуйте самі - це найкращим чином руйнує міф про "абсолютну владу грошей" :-) Так, можно купити дуже багато чого… Але чомусь те, що дійсно треба, або те, чого дуже-дуже хочеться, як це не дивно - майже "не продається"… Більшість умовно абстрактних речей (того, що не можна помацати руками), взаглі, існує в абсолютно паралельному вимірі, і гроші тут не можуть зовсім нічого. Думки, наприклад, або власний спокій… Більшість справжніх витворів мистецтва - "не продається". Справжня музика - не продається, справжній секс - не продається. Навіть справжнє повітря майже неможливо купити. У грошей, зовсім не так багато можливостей, як може здаватися поки у вас їх нема. …а от коли вони з'являються… Швидко з'ясовується що у Вас дуже невеликий вибір - або робити як банки ( даючи ссуди та помножуючі кількість грошей… при цьому боючись навіть власної тіні… а це все дуже тупо…). Або навпаки - щвиденько позбавитись всіх грошей, витратив їх на щось абсолютно безглузде. (саме так, як роблять всі вітчизняні "блонді" обох статей - швиденько придбати паркєтнік, і зомбоящик на пів хрущоби :-)))…"тіпА-йА-бАгат" :-))) …головне слово тут "тіпА" - тобто начебто :-))) …це в них така фантазія. Теж тупо, але не переймайтеся з цього приводу - хай собі буде… банки теж існують)
Подивіться на себе уважно - яку кількість грошей Ви можете "тримати у думках" на протязі тижня, місяця, або року? …це і є нормальна для Вас кількість. І не тільки для Вас, доречі. Більшість людей у світі, безкарно для власного психічного стану, не може оперувати "шаленими" сумами. Тому що гроші вигадали люди. Вигадали для зручності …а не заради їх кількості. …а кількість ніколи не перетворюється в якість… І гроші це чудово доводять. …чи можна за гроші купити собі зайвої сили? :-) Так, звичайно, тільки тої самої сили, яку краще ніколи не використовувати :-)) ---------------------------------------------
Влада. …взагалі, а що це таке? Якщо ні гроші, ні сила, ніякої реальної влади над оточуючим не дають, то чи існує якась влада насправді? Може це міф? З іншого боку ми ж всі бачімо що якісь речі в світі весь час відбуваються. Хтось воює, хтось бастує, якісь мітинги постійно… Великі купи людей щось намагаються довести, іноді "стінка-на-стінку". Хто цим всім керує? І головне - навіщо? Я не вірю ні в які "всесвітні заколоти" жидо-масонів, або жидо-бендерівців :-)) Так само я не вірю в "старих гадюк з кремля", або якихось президентів, і таке інше. Тобто вони всі напевно існують (я про гадюк, кремль і президентів), але чи вирішують вони щость насправді? Чи мають вони реальну владу? Подивіться що відбувалося останні два роки - всі вони відверто пасуть задніх. Шо кремль, що захід, що наші. Люді які дійсно керують, так безглуздо себе не поводять… Якщо подивитися дуже прискіпливо, то стає зрозумілим що вони не керують, а "реагують". …ну як можуть, звичайно… Тобто вони не мають влади і змушені тільки "робити-щось-у-відповідь", (тобто реагувати) на те що відбувається… а хто ж тоді керує? Ми ж всі бачили на власні очі - поступово, роками, цілеспрямовано накопичувалася напруга, а потім "клац" - і все понеслося в шаленому темпі. …дуже складно, мйже неможливо, позбавитися враженя що існують якісь "кукловоди", які таємно смикають за мотузки… Дуже складно насамперед тому, що при такому припущені, треба визнавати що все це ми робимо самі, за власним бажанням. …а це зовсім, якось, нецікаво… Ми всі що, настільки варвари? …а може нас просто "тимчасово залишили на самоті", як купу малих дітлахів? … і ми всі разом, насолоджуючись безкарністю, випадково насвінячили "по повній"? Так краще ?:-) Базова теза теорії ймовірностей, в перекладі на звичайну мову, виглядає дуже просто - "ймовірностей не існує, ми просто не бачимо всіх зв'язків між речами".
Справжня влада - це здатність впливати на людей таким чином, щоб вони робили те що вам треба, але начебто за власним бажанням…Отак от - мінімум зусиль, і ніхто не винен. Щоб таке витворяти зовсім не потрібні ні сила, ні гроші. Саме тому справжня влада абсолютно безкарна - її майже неможливо зловити на гарячому. Ланцюжок впливів настільки неочевидний, що ми його відмовляємось бачити за власним бажанням - метелик - це несерьйозно… а от танчики, або мілліарди - це да-а-а… дуже серьйозно… ага… :-) ну ми ж люди… Займаємось "серйозними речами" :-)) А всі ці несенітниці про зв'язки - "та!… все це філософія…" :-)) Чи не так? :-)) …іноді тонкі зв'язки між речами, взмозі бачити діти… Іноді з ціх дітей потім можуть вирости цікаві люди… Іноді… Ким вони стають коли виростають - питання не до мене. Чи спілкуються ці люди між собою? Щось "замислюють" або планують? …маловирогідно, на мій погляд… Але ж воно є? …чи нема? :-)
Сила, гроші, влада. Кажуть що між ціми речами нема абсолютно ніякої різниці.
Власть, сила, деньги - хорошие вещи, когда они обеспечивают функционирование человеческого сообщества. Они выполняют разные функции: власть устанавливает и обеспечивает порядок функционирования, сила пресекает нарушения порядка, а деньги облегчают экономическое функционирование в сообществе.
Проблемы возникают, когда люди начинают злоупотреблять властью, силой или деньгами. Используют власть не по назначению, но для собственной выгоды; с помощью денег или силы захватывают власть, как правило, в своекорыстных целях; используют силу для вымогательства денег и т.п.
Когда злоупотребления в обществе становятся нормой, то понятия смешиваются и путаются: люди, облечённые властью, используют силу для получения денег; силовики добиваются власти и денег; люди с деньгами коррумпируют власть и силовиков. В итоге власть, сила и деньги концентрируются в руках небольшого количества людей, которые как-то это всё между собой перераспределяют, а остальное общество вынуждено выживать в условиях неразберихи и беспредела.
А почему "возникают проблемы" злоупотребления, и становятся нормой?
Только не говорите "люди такие плохие злые". С тезисом повальной порочности от рождения, я, как и большинство, знаком.:-) Люди такие, какие есть. ...других нет. Иными словами - предустановка на ненависть к себе (и окружающим) не продуктивна. ...массированое "вдалбливание" его в головы, ничего не дало, по кайней мере за последные пару тысяч лет. ИМО, явное несоответствие "проблема->инструмент". ..."молоток" неподходящий :-)
February 18 2016, 05:55:18
Date: 2017-08-06 08:10 pm (UTC)Зазвичай йдеться про фізичну силу та її похідні. …ну там танчіки, або просто рушниця… або навіть просто кулаком по столу гепнути - це ж сила.
Вважається що сила може примусити інших людей робити речі яких вони не хочуть робити. Наприклад якщо у Вас є сила, то оточуючі повинні виконувати всі Ваші бажання.:-) Начебто…:-)… За однієї умови - вони визнають силу, або бояться. Інакше кажучи, Ваша сила працює на Вас, тільки коли оточуючі наприклад налякані. А якщо ні? Возьмемо умовну ситуацію коли Ви з танчиками, а той кого Ви хочете налякати, чомусь не лякається. Що робити? А нічого, тому що коли страху нема, це вже не працює - сила втрачає сенс. Будь-який. …так було завжди, але тільки зараз ми отримали свій власний приклад, підтверджуючий цей тезіс. Був останній майдан, який довів - той хто має зброю і нею погрожує, у випадку відсутності страху з боку опонента, не може зробити нічого. Ця людина порапляє у ситуацію "або стріляти, або домовлятися". …але ж домовлятися він не збирався, а хотів як раз лякати… Результат - він втрачає вплив на розвиток подій. (…це дуже окрема і довга історія що, і як, може бути далі… може про це колись потім) Зараз головне - сила (або зброя) не гарантує повного контролю, і не дає ніякої "безумовної" влади над оточуючими. Сила (зброя) дає носію тільки відчуття що він щось може. Але відчуття і реальність - це ж різні речі…
Якщо Ви маєте силу - краще за все ніколи її не використовувати. Інакше або Ви миттево потрапляєте в попередню ситуацію і власним прикладом доводите нездатність щось вирішувати. Або значно гірше - Вам доведеться почути "достав зброю - стріляй. не можеш в мене - стріляй в себе".
Чи пов'язана сила з грошами? Звичайно ні, тому що це абсолютно різні площини людської діяльності; сила - примус, грабунок, гроші - домовленості. Тобто можно один раз пограбувати банк, наприклад. …частіше за все, це буде один єдиний раз…:-) (звичайно якщо банк справжній, і не існує лише три хвилини, як всі вітчизняні ). При другій спробі ви потраплиєте на "проти лому нема прийому…якщо нема іншого лому". А щоб продовжувати гратися вже за такими правилами, треба бути людиною зовсім іншого складу. Такі люди іноді дійсно трапляються, але дуже і дуже рідко. Ви не така людина - інакше б не читали все це тут зараз…
---------------------------------------------
February 18 2016, 05:56:37
Date: 2017-08-06 08:10 pm (UTC)Гроші, насамперед, це зручно. Цей інтрумент людських відносин виник дуже давно, і поки що нічого краще не вигадали. Більшість тут, "традиційно" вважає що гроші це зло, і не хоче думати звідки вони беруться, і чому "так склалося". У всякому випадку, гроші поки що єдиний інструмент, який дозволяє ефективно домовлятися, а не знищувати один одного, заради шматка м'ясана, приклад.
Але от цікаве питання - чи дають гроші владу? Чи дійсно за гроші можно купити "все-все-все"? :-) Звичайно я не збираюсь нікому нічого доводити. Просто візьміть, і спробуйте самі - це найкращим чином руйнує міф про "абсолютну владу грошей" :-) Так, можно купити дуже багато чого… Але чомусь те, що дійсно треба, або те, чого дуже-дуже хочеться, як це не дивно - майже "не продається"…
Більшість умовно абстрактних речей (того, що не можна помацати руками), взаглі, існує в абсолютно паралельному вимірі, і гроші тут не можуть зовсім нічого. Думки, наприклад, або власний спокій… Більшість справжніх витворів мистецтва - "не продається". Справжня музика - не продається, справжній секс - не продається. Навіть справжнє повітря майже неможливо купити.
У грошей, зовсім не так багато можливостей, як може здаватися поки у вас їх нема.
…а от коли вони з'являються… Швидко з'ясовується що у Вас дуже невеликий вибір - або робити як банки ( даючи ссуди та помножуючі кількість грошей… при цьому боючись навіть власної тіні… а це все дуже тупо…).
Або навпаки - щвиденько позбавитись всіх грошей, витратив їх на щось абсолютно безглузде. (саме так,
як роблять всі вітчизняні "блонді" обох статей - швиденько придбати паркєтнік, і зомбоящик на пів хрущоби :-)))…"тіпА-йА-бАгат" :-))) …головне слово тут "тіпА" - тобто начебто :-))) …це в них така фантазія. Теж тупо, але не переймайтеся з цього приводу - хай собі буде… банки теж існують)
Подивіться на себе уважно - яку кількість грошей Ви можете "тримати у думках" на протязі тижня, місяця, або року? …це і є нормальна для Вас кількість. І не тільки для Вас, доречі. Більшість людей у світі, безкарно для власного психічного стану, не може оперувати "шаленими" сумами. Тому що гроші вигадали люди. Вигадали для зручності …а не заради їх кількості. …а кількість ніколи не перетворюється в якість… І гроші це чудово доводять.
…чи можна за гроші купити собі зайвої сили? :-) Так, звичайно, тільки тої самої сили, яку краще ніколи не використовувати :-))
---------------------------------------------
February 18 2016, 05:57:48
Date: 2017-08-06 08:11 pm (UTC)…взагалі, а що це таке? Якщо ні гроші, ні сила, ніякої реальної влади над оточуючим не дають, то чи існує якась влада насправді? Може це міф?
З іншого боку ми ж всі бачімо що якісь речі в світі весь час відбуваються. Хтось воює, хтось бастує, якісь мітинги постійно… Великі купи людей щось намагаються довести, іноді "стінка-на-стінку". Хто цим всім керує? І головне - навіщо?
Я не вірю ні в які "всесвітні заколоти" жидо-масонів, або жидо-бендерівців :-)) Так само я не вірю в "старих гадюк з кремля", або якихось президентів, і таке інше. Тобто вони всі напевно існують (я про гадюк, кремль і президентів), але чи вирішують вони щость насправді? Чи мають вони реальну владу?
Подивіться що відбувалося останні два роки - всі вони відверто пасуть задніх. Шо кремль, що захід, що наші. Люді які дійсно керують, так безглуздо себе не поводять… Якщо подивитися дуже прискіпливо, то стає зрозумілим що вони не керують, а "реагують". …ну як можуть, звичайно… Тобто вони не мають влади і змушені тільки "робити-щось-у-відповідь", (тобто реагувати) на те що відбувається… а хто ж тоді керує? Ми ж всі бачили на власні очі - поступово, роками, цілеспрямовано накопичувалася напруга, а потім "клац" - і все понеслося в шаленому темпі. …дуже складно, мйже неможливо, позбавитися враженя що існують якісь "кукловоди", які таємно смикають за мотузки…
Дуже складно насамперед тому, що при такому припущені, треба визнавати що все це ми робимо самі, за власним бажанням. …а це зовсім, якось, нецікаво… Ми всі що, настільки варвари?
…а може нас просто "тимчасово залишили на самоті", як купу малих дітлахів? … і ми всі разом, насолоджуючись безкарністю, випадково насвінячили "по повній"? Так краще ?:-)
Базова теза теорії ймовірностей, в перекладі на звичайну мову, виглядає дуже просто - "ймовірностей не існує, ми просто не бачимо всіх зв'язків між речами".
Справжня влада - це здатність впливати на людей таким чином, щоб вони робили те що вам треба, але начебто за власним бажанням…Отак от - мінімум зусиль, і ніхто не винен. Щоб таке витворяти зовсім не потрібні ні сила, ні гроші. Саме тому справжня влада абсолютно безкарна - її майже неможливо зловити на гарячому. Ланцюжок впливів настільки неочевидний, що ми його відмовляємось бачити за власним бажанням - метелик - це несерьйозно… а от танчики, або мілліарди - це да-а-а… дуже серьйозно… ага… :-) ну ми ж люди… Займаємось "серйозними речами" :-)) А всі ці несенітниці про зв'язки - "та!… все це філософія…" :-)) Чи не так? :-))
…іноді тонкі зв'язки між речами, взмозі бачити діти… Іноді з ціх дітей потім можуть вирости цікаві люди… Іноді… Ким вони стають коли виростають - питання не до мене. Чи спілкуються ці люди між собою? Щось "замислюють" або планують? …маловирогідно, на мій погляд… Але ж воно є? …чи нема? :-)
Сила, гроші, влада. Кажуть що між ціми речами нема абсолютно ніякої різниці.
no subject
Date: 2019-05-09 07:31 pm (UTC)Проблемы возникают, когда люди начинают злоупотреблять властью, силой или деньгами. Используют власть не по назначению, но для собственной выгоды; с помощью денег или силы захватывают власть, как правило, в своекорыстных целях; используют силу для вымогательства денег и т.п.
Когда злоупотребления в обществе становятся нормой, то понятия смешиваются и путаются: люди, облечённые властью, используют силу для получения денег; силовики добиваются власти и денег; люди с деньгами коррумпируют власть и силовиков. В итоге власть, сила и деньги концентрируются в руках небольшого количества людей, которые как-то это всё между собой перераспределяют, а остальное общество вынуждено выживать в условиях неразберихи и беспредела.
no subject
Date: 2020-05-15 12:49 am (UTC)Только не говорите "люди такие плохие злые". С тезисом повальной порочности от рождения, я, как и большинство, знаком.:-)
Люди такие, какие есть. ...других нет.
Иными словами - предустановка на ненависть к себе (и окружающим) не продуктивна.
...массированое "вдалбливание" его в головы, ничего не дало, по кайней мере за последные пару тысяч лет. ИМО, явное несоответствие "проблема->инструмент".
..."молоток" неподходящий :-)
Так почему "возникают проблемы"?